Exit 99 Fashion

Exit 99 je zárukou vysoké kvality za přijatelné ceny. Velký výběr nejrůznějších střihů a barev pro každou příležitost. Na výběr jsou krátké i dlouhé šaty, tuniky, halenky, sukně, kalhoty, svetry, doplňky a sezonně také i kabáty a plesové šaty. Vše co si můžete přát najdete v nabídce Exit 99 a to se zárukou individuálního přístupu ke každé zákaznici. SpicyBags 

Velký výběr taškek, sáčků nejen pro děti do školy, ale i dámy si přijdou na své ve fashion kolekci.

Mladá designérka Lucka, každému výrobku věnuje maximální péči.  Nejen desing, ale i životní prostředí je pro ni důležité, proto kolekce sáčků na potraviny.

Tašky, sáčky, doplňky i oblečení je možno ušít ve Vámi zvolené velikosti a desingu.  Jelikož se Lucka věnuje individuálně každému zákazníkovi vznikají originální a padnoucí kousky, které díky kvalitě budou dlouhou dobu součástí Vašeho šatníku či domácnosti.     

SPICY RELAX

Privátní wellness v centru Plzně

Přijďte se uvolnit a načerpat energii. V privátním klubu Spicy relax najdete vše co k relaxaci potřebujete.

Prostornou šatnu kde si bezpečně můžete uložit Vaše osobní věci a oblečení.

Plně vybavený bar s posezením a obsluhou, která připraví nápoje dle Vašeho přání. Které si můžete vychutnat nejen na baru ale i ve wellness.

Luxusní wellness s vířivou vanou vyhřívanou na 37 stupňů americké firmy Viking Spas a Infra saunou od předního evropského výrobce France Sauna. Nejen pro relaxaci jsou Vám k dispozici dvě lůžka. Součástí wellness prostoru jsou dvě sprchy a oddělené toalety. Ručníky, prostěradla a hygienické potřeby volně k dispozici.